Ar asmens draudimą turintis žmogus atostogoms užsienyje turi įsigyti ir kelionės draudimą?

Svarbu yra žinoti tai, kad tik kelionės draudimas yra skirtas padėti Jums užsienyje ligos ar traumos atveju.

Kelionės draudimas ir jo rūšys

Šiais laikais paslaugų pasiūla yra tokia plati, kad kartais galime joje pasimesti. Draudimo rūšių taip pat yra ne viena ir ne kelios. Jau vien su laisvalaikiu ir kelionėmis susijusių draudimo rūšių yra ne viena ir ne dvi, o visos keturios: kelionės draudimas, kelionės draudimas su slidinėjimo rizika, nenumatytų kelionhės išlaidų ir medicininių išlaidų draudimo sąlyga užsisakant kelionės draudimą, bagažo draudimas, civilinės atsakomybės bei nelaimingų atsitikimų draudimas kelionėje. Tiek daug informacijos, kad galva gali apsisukti. Daug draudimo pasiūlymų, sąlygų ir papildomų draudžiamųjų įvykių. Kaip žinoti ar Jums reikalingi visi galimi variantai ar pakaktų tik pagrindinių?

Šiuo klausimu geriausia kreiptis į draudimo konsultantą, kuris tikrai padėtų pasirinkti Jums reikalingus draudimo pasiūlymus ir papildomas sąlygas.

Apie kelionės draudimą turint kreditinę kortelę

Dažnai keliaujantys žmonės įsigyja kreditines korteles su kelionių draudimu. Kai kuriems to pakanka. Svarbu pažymėti tai, kad derėtų savo kreditinę išdavusiame banke pasiteirauti kas konkrečiai yra draudžiama turint kreditinę kortelę ir kokiomis sumomis draudžiama. Dažnai ir toli keliaujantys žmonės ne retai renkasi abejus ir kreditinės kortelės siūlomą kelionės draudimą ir papildomai apsidraudžia draudimo bendrovėse. Tokiu būdu, nelaimingo atsitikimo atveju žmogus gauna apsaugą su didesnėmis sumomis.

Kelionės draudimą internetu galite įsigyti čia: https://draudimas.ld.lt/draudimas-internetu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *