Kriterijai, kurie padės pasirinkti tinkamiausią plaukų džiovintuvą

Tinkama plaukų priežiūra gali padėti džiaugtis nuostabiais, ilgais plaukais, kurie žvilgės bei atrodys gyvybingi. Tiesa, priežiūra reikalauja laiko, taip pat ir specialios įrangos, kuri padėtų kuo greičiau ir paprasčiau susitvarkyti su plaukučiais.

Pirmiausia, žinoma, reikalingi plaukų džiovintuvai, kuriuos galite rasti Garbane.lt elektroninėje prekybos vietoje.

Ieškodami labiausiai tinkamo – pirmiausia turite įvertinti galingumą, kadangi kuo įranga bus dažniau naudojama ir kuo tankesniems plaukams sausinti – tuo galingesnės reikia.

  • Ploniems plaukams puikiai užtenka džiovintuvo, kurio galia siekia iki 1500 W. Žinoma, jautriems plaukams džiovinti būtinai naudokite tik žemiausią funkciją, kad vėjelis būtų lėtas ir vos šiltas.
  • Tiesesniems plaukams, kurie yra banguoti, puikiai tiks technika, kurios galia siekia iki 1800 W. Galima rinktis jau galingesnį bei šiltesnį vėjelį, išdžiovinimas reikalauja mažiau laiko.
  • Galiausiai, tankiems ir garbanotiems plaukams siūlomi džiovintuvai iki 2000 W. Džiovinkite maksimalia galia, kad pavyktų kuo greičiau suformuoti šukuoseną.

Žinoma, greta galios taip pat reikalingas ir kitų kriterijų vertinimas. Pirmiausia vertinamos sudėtinės dalys. Šiuo metu buitiniams poreikiams siūlomi metaliniai ir plastikiniai, tačiau pastarieji perkami dažniau. Kodėl? Kadangi jie yra pigesni ir tuo pačiu lengvesni, tad džiovinimo metu ranka ne taip stipriai pavargsta.

Taip pat geros kokybės džiovinimo įrenginiuose taip pat yra įmontuotas keramikinis elementas, kuris padeda tolygiai paskirstyti karštį. Tokiu atveju plaukai yra kokybiškai išdžiovinami, džiovinami greičiau, taip pat pavyksta išvengti jų perdidelio nusausinimo.

Šiuo metu gana aktyviai perkami tokie, kurie ne tik džiovina, tačiau taip pat ir tiesina plaukus. Dažniausiai po to jau nebereikalingas tiesintuvas, tad taip galima sumažinti neigiamą karščio įtaką plaukams bei galvos odai. Įrangoje siūloma jonizavimo funkcija, kuri ne tik išlygina, tačiau ir padeda išvengti elektrinimosi, kuris dažniausiai “kankina” žiemos metu.

Žinoma, plačiau pasidomėkite sudėtinėmis įrangos dalimis. Žiūrėkite, kokie papildomi antgaliai yra siūlomi, taip pat įvertinkite, ar oro filtras nusiima, kad būtų galima jį išvalyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *